Stowarzyszenie "Amicus" Gminy Dzierzążnia - Trzecie spotkanie w Kawiarence Obywatelskiej

Trzecie spotkanie MKO odbyło się 11 listopad br. w siedzibie Stowarzyszenia Amicus w Dzierzążni. Tematem spotkania było Bezpieczeństwo Seniorów. Spotkanie prowadziła Elżbieta Demby i Kowalska Iwona oraz młodzi wolontariusze. Gośćmi byli przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Płońsku, którzy przekazali licznie przybyłym uczestnikom Kawiarenki wiadomości i materiały dotyczące zachowań ludzi w wieku dojrzałym, tak aby czuli się bezpiecznie. Na zakończenie spotkania rozdano Seniorom plakietki odblaskowe.

W związku z tym ,że Kawiarenka odbywała się w dniu Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polską, uczestnicy spotkania zaśpiewali kilka pieśni patriotycznych, kończąc spotkanie odśpiewaniem Roty.