Zajęcia promujące aktywne formy spędzania czasu wolnego dla mieszkańców gminy Dzierzążnia w  wieku 50+ do odbywają się w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Aktywni dziś i jutro” odbywać się będą od licpa do grudnia 2012 r.

W programie:

• udział w zajęciach z komputerem i Internetem,
  • naukę podstaw języka angielskiego,
  • przekazanie wiedzy oraz umiejętności technicznych dotyczących sztuki filmowej i fotografii,
  • naukę podstawowych technik plastycznych.
  • oraz wiele integracyjnych spotkań przy kawie i herbacie z zaproszonymi ciekawymi ludźmi.

Zgłoszenia do udziału w zajęciach przyjmujemy telefonicznie pod numerem telefonu 728705231 od 20.07.2012r. do 30.07.2012r lub w godzinach od 09:00 do 13:00 w środy i piątki w Biurze Stowarzyszenia „Amicus” Gminy Dzierzążnia, adres: Dzierzążnia 27A (remiza strażacka) lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Wojewody Mazowieckiego