Stowarzyszenie "Amicus" Gminy Dzierzążnia - Stowarzyszenie "Amicus" Gminy Dzierzążnia

Zapraszamy mieszkańców gminy Dzierzążnia w wieku 50+ do wzięcia udziału w zajęciach w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Aktywni dziś i jutro” .

Zajęcia promujące aktywne formy spędzania czasu wolnego odbywać się będą w remizie strażackiej w Dzierzążni w okresie od lipca do grudnia 2012r. W programie przewidzieliśmy:

- udział w zajęciach z komputerem i Internetem,

- naukę podstaw języka angielskiego,

- przekazanie wiedzy oraz umiejętności technicznych dotyczących sztuki filmowej i fotografii,

- naukę podstawowych technik plastycznych.

- oraz wiele integracyjnych spotkań przy kawie i herbacie z zaproszonymi ciekawymi ludźmi.

Zgłoszenia do udziału w zajęciach przyjmujemy telefonicznie pod numerem telefonu 728705231 od 20.07.2012r. do 30.07.2012r lub w godzinach od 09:00 do 13:00 w środy i piątki w Biurze Stowarzyszenia „Amicus” Gminy Dzierzążnia, adres: Dzierzążnia 27A (remiza strażacka) lub drogą e-mailową: st.amicus[at]wp.pl.

Uwaga liczba miejsc ograniczona!

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Wojewody Mazowieckiego