Stowarzyszenie "Amicus" Gminy Dzierzążnia - MKO

Projekt pn. Mobilna Kawiarenka Obywatelska ma na celu promowanie partycypacyjnego modelu demokracji i zwiększenie aktywności społecznej wśród starszych mieszkańców gminy Dzierzążnia.

Mobilna Kawiarenka Obywatelska to dziesięciomiesięczny cykl spotkań z samorządowcami oraz ekspertami od znajomości społeczeństwa obywatelskiego, w czasie których będą organizowane debaty dotyczących istotnych kwestii społeczności lokalnej. Spotkania będą miały miejsce w każdą drugą i ostatnią niedzielę miesiąca o godzinie 15.00 w OSP w DZIERZĄŻNI. Z projektem startujemy już od 14 października.

Udział w spotkaniach jest  oczywiście bezpłatny. Ze swojej strony zapewniamy transport i drobny poczęstunek w czasie debat oraz świetną zabawę i ciekawe dyskusje!

Projekt Mobilna Kawiarenka Obywatelska dofinansowano ze środków programu Seniorzy w akcji Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.